Siin on teile juhendatud meditatsioon, mida nii  palju on soovitud. Olen saanud Youtube  Valgusetooja kanali kaudu tellimusi ja soove selleks meditatsiooniks. Ja siin ta nüüd on- meditatsioon neile, kellel on ülemäära palju sundmõtteid ja napib armastuse energiat. See meditatsioon aitab sul vabaneda sundmõtetest, ülemõtlemisest ja ligi tõmmata armastuse energiat. 

Kui sul on lisaks ka unehäired, on hea seda kuulata enne uinumist. Kui kannatad ärevuse käes või oled langenud ohvri energiasse, tundes ülemärrast kurbust ja rõõmutust, elujõu vähenemist - aitab see meditatsioon rahuneda ja suurendada tasakaalu läbi sinu sees elujõudu ja armastust. 

Tehes ruumi armastusele läbi mittevajaliku nn.ära põletamise ehk  ellimineerimise, saab asemele tulla see, mida soovid ja eelkõige suurendada armastuse energiat enda sees ja tõmmata seda ka seeläbi enda ellu. Suurem tõenäosus, et saavutad  soovitud tulemuse, kui kuulad  seda vähemalt 7 korda järjest.

Juhendatud meditatsioon : Tuli tervendab ja toidab on võimas energiablokeeringute põletaja ja uute, tervete energiavoogude avaja.

✨ Kestvus: 10 minutit ja 22 sekundit
✨ Energiavahetus 22 eurot.
✨ Kasutamisaeg: Piiramatu
✨ Vabalt sulle ja sinu perele kasutamiseks