Minust

Olen eelkõige avatud hingega teekäija, kes on omandanud hulgaliselt teadmisi ja kogemusi elu ülikoolist, millele lisaks olen lõpetanud ka akadeemilise ülikooli, instituudi ning läbinud rea koolitusi ja kursusi. Sellele lisaks käib pidev töö ja enesetäiendamine, et olla võimalikult hästi kvalifitseeritud ning avatud ellusuhtumisega ja seeläbi abiks erineva taustaga klientidele. Olen hariduselt jurist, süsteemne terapeut ja konstellöör. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna juristi erialal. Mul on bakalaureuse kraad õigusteaduses ning olen töötanud 25 aastat praktiseeriva juristina. Lisaks juristiametile, kus minu peamiseks valdkonnaks ongi perekonnaõigus , õppisin konstellööriks Moskva Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudis, kus ma omandasin kaks eriala : peresüsteemide konstellöör-terapeut ning sisemiste struktuursete osade konstellöör. Lihtsamalt öeldes olen sertifitseerid praktiseeriv konstellöör ja armastan väga oma tööd.

Olen oma missiooniks võtnud edendada konstellatsiooni kultuuri, mistõttu olen ka Pärnu konstellatsioonide asutaja ning sellekohane info on kätte saadav FB -s, kuhu otsetee viib ka käesolevalt kodulehelt .
Samuti kuulun ma Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni , kus olin ühtlasi ka kolm algusaastat pro bono jurist ja juhatuse liige.

Oma tugevuseks peangi oskusi töötada pingesituatsioonides, gruppides ning individuaalnõustajana oskust inimesi lugeda.

Hea inimhinge maastiku ning üksikindiviidide tundmine läbi psühholoogia, suguvõsaseaduste ja õigusteaduse prisma, täiendavad teineteist, luues kolmainsuse klientide probleemide perfektseks kaardistamiseks , aitavad aidata.

Eeltoodud teadmised ja pikaajalised praktilised kogemused perede lepitamisel nii kohtus, kui kohtuväliselt, millele lisades struktuursete paigutuste kuldaväärt metoodika ja praktika , siis loovad need tugeva vundamendi mulle, kui „klientide saatjale“ klientide elutähtsate probleemide lahendamisel.

Olles kolme lapse emana sügavalt ja isiklikult puudutatud Bert Hellingeri poolt loodud armastuse korrast eelkõige läbi oma imeliste laste ja nende armastuse. Mõistagi olen olnud abielus ja mõistagi ei pea ma õigeks abielus olemist abielus olemise pärast. Olen seda meelt ja usku, et suhted on oluline osa meie elust ja alati peab olema julgust teadvustatult suhetes olla või siis ka mitte olla. Mistõttu ei tugine minu kogemused pelgalt teooriale ja akadeemiliselt õpitule teoorias, vaid olen ka praktik üsna paljudes eluvaldkondades. Klientidele saan olla saatjaks mitte ainult teoorias, vaid praktikas kogetule tuginedes. Olen ise kogenud nii muret kui rõõme, seega võin julgelt öelda, et ükski inimlik mure ei ole mulle võõras ja tervendus ongi saabunud kõike koosmõjus enda peal rakendades. Just seetõttu usun täiel rinnal sellesse, mida jagan ja nõustan.

Eelkõige olen aga naine , kes hindab kõrgelt naiseks olemist, naiselikkust ja naiselikke väärtusi. Armastan armastust ja armastada. Armastan armastust jagada nii eraelus kui klientide suguvõsamustrite blokeeringuid eemaldades. Kuna mind on peetud väga naiselikuks ja palutud õpetada naiseks olemise algolemust, siis võtsin ka selle väljakutse rõõmuga vastu ja teen naistele nõustamisi just selles valdkonnas. Usun siiralt , et naiselik naine on jumalanna ja valgusetooja, kes on tulnud siia maailma armastust õpetama.

Olles juristist praktikuna maandatud ja teadlik maapealsetest seadustest, olen enam kui veendunud, et eksisteerivad maavälised ehk Universumi seadused. Esoteerika ja nõiakunst on mind samuti 5 aastaselt alates paelunud ja ei ole ka mina „pääsenud taldriku keerutamisest“ ja kalmistu on paik, kus ikka ja jälle end koduselt tunnen. Kummardan ja austan lahkunud hingi ja usun reinkarnatsiooni ning eelmiseid elusid. Olen läbinud Avaloni leedi, Wicca Nõid ning tean, et sellega ei mängita ega liialdata. Mida mõista aitavad kõik eeltoodud teadmised ja praktikad.

Seega usun siiralt ja südamest, et kõik mu omandatud elukutsed täiendavad üksteist, mida omakorda toetab praktikas ja isiklikus elus kogetu.