Veetiigri aasta vastuvõtt ühisenergias

Veetiigri aasta vastuvõtt ühisenergias

Võtame ühisenergias Musta Veetiigri aasta vastu 01.02.2021 – üsna maagilisel kuupäeval algusega kell 17.00 -21.00, Pärnu konstellatsioonide pesas 8. korrusel , Sillakeskuses.
Osavõtutasu 30.00 eurot , mis sisaldab programmi, näkse ja loomist ühisnergias ning konstellatsiooni ja tarokaartide fragmente. Võimalusel riietu valgesse, sinisesse, rohelisse , roosasse, veinipunasesse, musta või kuldsesse. Armastuseõnne ja laste eostamise ligitõmbamiseks riietu veinipunasesse või pastellroosasse, valget, kuldset, kollast või oranži kanna, kui soovid tugevat eluenergiat ja edu, rohelisse riieru, kui soovida muuta või parandada elutingimusi, kollast ka siis, kui soovid kinnisvaratehinguid teha, pastelset sinist või sinisesse riietu, kui soovid arendada edu suhtemises töö – või äripartneritega, edu ettevõtluses.
Ei ole soovitav valida neoonvärve ja lillat – need ärritavad Tiigrit.
Kõik, kes soovivad osaleda, palun registreeruga a.s.a.p., sest kohtade arv on piiratud.
Regitreeruda saab privaatse sõnumi kaudu ja tel.588 599 83.
Hiinas öeldakse, et PÜHVEL võtab enda kanda ka kõige raskemad olukorrad ja viib need, vahet pole kui kaua aega kulub, ka lõpuni.
Juba Rott andis teada, et kirjuta oma eesmärgid ja plaan üles ning Pühvli aastal, vaatamata ebakõladele, tuleb hakata neid tasapidi ka ellu viima – et oleks tulevikus, mida nautida.
Tiigriaastal on omad väljakutsed, mida sõnastame ühisenergias , ennustame tarokaartidel ja vaatame konstellatsiooni väljal. Loome võimsa positiivse laengu , et tõmmata oma ellu tiigriaastal just seda, mida vajame PÄRISELT.
Kuna see üritus on populaarne, tagab koha õigeaegselt tasutud ettemaksuarve.
Olete spdamest oodatu

Kuupäev

veebr. 01 2022
Aegunud!

Kellaaeg

17:00 - 21:00

Osavõtutasu

30.00 €
Sillakeskus

Asukoht

Sillakeskus
Papiniidu 5a. 8. korrus, esimene tuba paremat kätt
Alla Raudsepp

Korraldaja

Alla Raudsepp
Telefon
+372 588 599 83.
Email
info@superlapsehoidja.ee

Comments are closed.