Privaatkonstellatsioon paarile

Privaatkonstellatsioon paarile

Ootan Teid, kes Te huvitute oma paremast käekäigust ja elukvaliteedist, kogema oma minevikku, olevikku ja helget tulevikku läbi unikaalse kogemuse. Konstellatsiooni on oodatud need, kes tunnevad, et soovivad oma elukvaliteeti oluliselt parandada läbi objektiivse elujaatava suhtumise nii, et naudiksid sellest iga hetke. Teisisõnu inimesed, kes soovivad ise enda jaoks midagi ära teha erinevates eluvaldkondades.

Tervendada saab näiteks :
Oma konflikte peres ja paarisuhtes;
seletamatuid ja juhitamatuid süü, ärevuse, viha jt tunded;
sõltuvusi ja kaassõltuvusi;
laste käitumisraskusi ja terviseprobleeme;
korduvaid sündmuste mustreid ja sarnaseid saatuseid üle põlvkondade, sümptomeid jpm., mistõttu see loetelu ei ole lõplik.

Igaühel, kes tunneb, et probleemid on, võivad olla  ja ilmselgelt ongi oma probleemid, mis vajavad teadvustamist ja tervendamist. Ei ole kaht ühesugust kaasust, nii nagu ei ole identseid kaksikuid. Alati on midagi väga isiklikku, väga individuaalset, mis vajab just individuaalset lähenemist igale kliendile. Samas on tihti just asendajana osalemine esmase taipamise allikas.
Konstellatsioon on meetod, mis teeb nähtavaks selle alateadvuse osa, millele mõistusega aju juurdepääsu ei võimalda, misjärel saad oma elu või valu tervendada parimal võimalikul moel, kui sa seda soovid. See aeg ona vaid teie  ja minu päralt ja sa saate lahendada ja tervendada ja näha oma probleemi, mis iganes see ka ei oleks, tingimusel , et Te ise aktiivselt oma probleemi lahendamises osalete ja teete kõik endast oleneva saavutatud eesmärgi reliseerumiseks.

Registreerumine: www.konstellatsioon.com Lisainfo tel.588 599 83

Sold out!

Kuupäev

aug. 11 2023
Aegunud!

Kellaaeg

15:00 - 17:00

Comments are closed.