PRIVAATKONSTELLATSIOON

PRIVAATKONSTELLATSIOON

Sina oled see, kes elab enda võlutud elus. Vaatame, kas tunned oma Elu Võlu ja Võlud endale unistuste Elu.
Ootan sInd, kes sa huvitud oma paremast käekäigust ja elukvaliteedist, kogema oma minevikku, olevikku ja helget tulevikku läbi unikaalse kogemuse. Konstellatsiooni on oodatud see, kes tunneb, et soovib oma elukvaliteeti oluliselt parandada läbi objektiivse elujaatava suhtumise nii, et nautida sellest iga hetke. Teisisõnu inimene, kes soovib ise enda jaoks midagi ära teha erinevates eluvaldkondades.
Tervendada saab näiteks :
Oma konflikte peres ja paarisuhtes;
seletamatuid ja juhitamatuid süü, ärevuse, viha jt tunded;
sõltuvusi ja kaassõltuvusi;
laste käitumisraskusi ja terviseprobleeme;
korduvaid sündmuste mustreid ja sarnaseid saatuseid üle põlvkondade, sümptomeid jpm., mistõttu see loetelu ei ole lõplik.
Igaühel, kes tunneb, et probleemid on, võivad olla ja ilmselgelt ongi oma probleemid, mis vajavad teadvustamist ja tervendamist. Ei ole kaht ühesugust kaasust, nii nagu ei ole identseid kaksikuid. Alati on midagi väga isiklikku, väga individuaalset, mis vajab just individuaalset lähenemist igale kliendile. Samas on tihti just asendajana osalemine esmase taipamise allikas.
Konstellatsioon on meetod, mis teeb nähtavaks selle alateadvuse osa, millele mõistusega aju juurdepääsu ei võimalda, misjärel saad oma elu või valu tervendada parimal võimalikul moel, kui sa seda soovid.
Oled südamest oodatud.
NB: Töö tellimiseks kindlustab koha  õigeaegselt tasutud arve. Loobumise korral nödal enne töötoa toimumist tagastatakse 50% tasutud ettemaksuarve kogusummast, privaatkonstellatsiooni  toimumise päeval ilmumata jätmise korral  ettemaksu ei tagastata terves ulatuses.
Korraldaja tingimustega loetakse sind nõustunuks ettemaksuarve tasumise järel.

Kuupäev

juuli 12 2024
Aegunud!

Kellaaeg

12:00 - 13:30

Comments are closed.