Õnnelik Naine – III osa töötuba naistele: Sina oledki Keisrinna, Tuhkatriinust Naiseks

Õnnelik Naine – III osa töötuba naistele: Sina oledki Keisrinna, Tuhkatriinust Naiseks

Sellesse töötuppa on oodatud naised, kes soovivad olla PÄRISELT õnnelikud: alates sellest, et aktsepteerivad ennast sellisena nagu nad on piisavate ja väärtuslikena, kuni selleni , et olla õnnelikus armastavas paarisuhtes.
III osas ehk töötoas praktiseerime teooriaid ehk teadvustame:
1. Taro keisrinna olemust ehk naiseks olemise 4 kuninganna arheotüüpe : maa kuninganna, sauade kuninganna, mõõkade kununganna ja vee kununganna. Kuidas ühes võis teises tähtakujus sündinud naine saab transformeerida endas “puudusolevaid” energiaid ehk koondada endasse kõiki ürginstinkte praktikas naiseks olemisest. Olles ballil ,kui kuninganna, seltskonnas, kui daam, köögis kui köögitüdruk ja voodis kui lõbutüdruk.  Vaatleme endid, kas meil ehk ei ole nii, et näiteks : olem seltskonnas, kui köögitüdrukud, ballil kui lõbutüdrukud, köögis kui daamid ja voodis kui kuningannad.
2. jätkuanalüüs  meesenergia ja naisenergia liigses ühendumises ja vajadusel lahutamiseks, kaassõltuvussuhte äratundmine ja erinevate partnerite manipultasioonide analüüs. Tunnused, kuidas tunda ära, millied signaalid mehe poolt, mis keelt räägivad ja kuidas neid tõlgendada ja kuidas sellistel puhkudel käituda. Kuidas mitte mõelda mehele “kuldset kuud” selga ja kuidas end (suhtlus)partnerile,  sh. abikaasale, kooselupartnerile ja kaugusuhte partnerile arusaadavaks teha nii, et säilitada naiselik väärikus, täiskasvanu tasand  ja saavutada soovitud terve paarisuhe.
Olete südamest oodatud, kuid: kohtade arv on piiratud. Maksumus 55.00, mis ei sisalda lõunasööki.
töögraafik : 12-14.00 teooria , lõuna 14-15 , 15-17 praktika etteantud teemadel.
NB: osalemiseks kindlustab koha töötoas ja/või isikliku terma käsitlemise õigeaegselt tasutud arve. Töötoast loobumise korral nädal enne töötoa toimumist tagastatakse 50% tasutud ettemaksuarve kogusummast, töötoa toimumise päeval ilmumata jätmise korral osalemise ettemaksu ei tagastata terves ulatuses.
Korraldaja tingimustega loetakse sind nõustunuks ettemaksuarve tasumise järel.
Registreerumine: www.konstellatsioon.com
Lisainfo tel.588 599 83.
Sold out!

Kuupäev

märts 11 2023
Aegunud!

Kellaaeg

12:00 - 17:00

Comments are closed.