Õnnelik Naine – II osa, töötuba naistele – ürginstinktid, hing ja ego

Õnnelik Naine – II osa, töötuba naistele – ürginstinktid, hing ja ego

Sellesse töötuppa on oodatud naised, kes soovivad olla PÄRISELT õnnelikud: alates sellest, et aktsepteerivad ennast sellisena nagu nad on piisavate ja väärtuslikena, kuni selleni , et olla õnnelikus armastavas paarisuhtes.
II osas ehk töötoas praktiseerime teooriaid ehk teadvustame:
1. ürginstinkte praktikas naiseks olemisest ehk teadvustame  nais- ja meesenergia erisusi ja praktiseerime konstellatsiooniväljal seda, mida saadame ja mida sellest johtuvalt ka partenri (te) lt vastu saame või miks ei saa. Individuaalne lähenemine iga osaleja jaoks individuaalselt, koosmõjus hinge ja ego duaalse “võitlusega”, teadvustades konflikte iseendas ja lahustades takistuste energia;
2. jätkuanalüüs  meesenergia ja naisenergia diuaalusest ja kuidas see mõjutab signaale, mida vastaspoolele edastame, muutes nähtavaks oma probleemid, mis ei lase peegeldada füüsilisse reaalsusse just seda, mida me päriselt soovime, selles osas keskendume signaalidele läbi meeste maailmavaate ja psühholoogia aluste. Garanteerin, et te üllatute, kes meeldivalt, kes vähem meeldivalt, aga fakt on , et saate suhtumist  muuta, kui soovite ning seeläbi luua suhte läbi hingerahu, mitte läbi -rahutuse.
Olete südamest oodatud, kuid: kohtade arv on piiratud. Maksumus 55.00, mis ei sisalda lõunasööki.
töögraafik : 12-14.00 teooria , lõuna 14-15 , 15-17 praktika etteantud teemadel.
NB: osalemiseks kindlustab koha töötoas ja/või isikliku terma käsitlemise õigeaegselt tasutud arve. Töötoast loobumise korral nädal enne töötoa toimumist tagastatakse 50% tasutud ettemaksuarve kogusummast, töötoa toimumise päeval ilmumata jätmise korral osalemise ettemaksu ei tagastata terves ulatuses.
Korraldaja tingimustega loetakse sind nõustunuks ettemaksuarve tasumise järel.
Registreerumine: www.konstellatsioon.com
Lisainfo tel.588 599 83.

Kuupäev

märts 04 2023
Aegunud!

Kellaaeg

12:00 - 17:00

Comments are closed.