Nõustamine kaartide ja privaatkonstellatsiooniga

Nõustamine kaartide ja privaatkonstellatsiooniga

Ootan Teid, kes Te huvitute oma paremast käekäigust ja elukvaliteedist, kogema oma minevikku, olevikku ja helget tulevikku läbi unikaalse kogemuse. Tulla võivad need, kes  soovivad ise enda jaoks midagi ära teha erinevates eluvaldkondades ja ei suhtu kaarduladumisse kui tulevku ennustusse, vaid kui oma alateadvuse nähtavaks muutmise eesmärgiga panna see enda kasuks tööle , kas selliselt, nagu n.ö. tähtedes kirjas või muutes “kurssi”. Sest alati saab valida, mida ja kuidas liikuda elus edasi nii, et elu oleks rahuldustpakkuv kogemus.

Igaühel, kes tunneb, et probleemid on, võivad olla  ja ilmselgelt ongi oma probleemid, mis vajavad teadvustamist ja tervendamist. Ei ole kaht ühesugust kaasust, nii nagu ei ole identseid kaksikuid. Alati on midagi väga isiklikku, väga individuaalset, mis vajab just individuaalset lähenemist igale kliendile. Samas on tihti just kaardid need ,mis osudnavad erapooletult mingile kitsaskohale ning koos konstellatsiooniteraapiga moodustavad võimsa sünergia, et näha oma hetke hingepilti ja nö. elus liikumise võimalikke suundi ja arenguid ehk   esmase taipamise allikas.
Konstellatsioon ja kaardid on meetod, mis teevad nähtavaks selle alateadvuse osa, millele mõistusega aju juurdepääsu ei võimalda, misjärel saad oma elu või valu tervendada parimal võimalikul moel, kui sa seda soovid.

Selle tunni aja jooksul saad vastuse 3-le sind hvuvitavale küsimusele.

Registreerumine: www.konstellatsioon.com Lisainfo tel.588 599 83

Kuupäev

sept. 07 2023
Aegunud!

Kellaaeg

11:00 - 18:00

Comments are closed.