Naiselt Meestele

Naiselt Meestele

 

Tere, Mees, Sa looduse Kroon!
Pöördun meeste poole, kes soovivad naiste hinge paremini tundma õppida. Mehed, kes väärustavad suhtes kvaliteeti. Kes tahavad, et naine oleks leebe kiisu ja lõvitar ühtaegu, peavad olema need Äratajad.
Olen veendunud, et õige naine peab olema mehele ballil kui kuninganna, köögis kui köögitüdruk, voodis kui lõbunaine , seltskonnas kui daam. Kuid tihti juhtub, et naised on seltskonnas kui köögitüdrukud, voodis, kui kuningannad, ballil kui lõbunaised ja seltskonnas kui kuningannad.
Austatud mees- tea, et saad selle, kelle naises äratad. Kui sa soovid, et sinu väljavalitu oleks just see, keda sa soovid ehk kooslus neljast sitiihiast, siis pead ka ise olema Õige Ärataja. Ehk siis saan siinkohal sulle abiks olla ja kui sa seda soovid, siis tule ja vastame koos naiste maailma. Mehed, kes sooviksid luua suhteid, mis töötavad igal tasandil, saavad sellel koolitusel just seesuguseid teadmisi omandada.
Privaatnõustamine: naiselt meestele hinnaga 125.00 tund.
Töötoas osalemine on 25.00 ja sisaldab, sööke, jooke ja asendajana osalemist. Kes soovib isiklikku tööd, maksumus 125.00.
Olete südamest oodatud, kuid veelkord: kohtade arv on piiratud.
NB: osalemiseks või töö tellimiseks kindlustab koha töötoas ja/või isikliku terma käsitlemise õigeaegselt tasutud arve. Töötoast loobumise korral nödal enne töötoa toinumist tagastatakse 50% tasutud ettemaksuarve kogusummast, töötoa toimumise päeval ilmumata jätmise korral asendajana osalemise ettemaksu ei tagastata terves ulatuses.
Tsiteerides klassikuid filmist “Mehed ei nuta”: “Kiirustage, seltsimehed unetud”🙏
Registreerumine: www.konstellatsioon.com Lisainfo tel.588 599 83.

See less

Kuupäev

apr. 09 2022
Aegunud!

Kellaaeg

12:00 - 17:00

Comments are closed.