Musta veeküüliku/-kassiaasta vastuvõtt ühisenergias

Musta veeküüliku/-kassiaasta vastuvõtt ühisenergias

JUba populaarseks saanud Hinna uus-aasta vastuvõtt tuleb jälle!
Võtame ühisenergias Musta vesi küüliku/kassi🐈‍⬛ aasta vastu 22.01.2023 – üsna maagilisel moel algusega kell 14.00 -18.00, Pärnu konstellatsioonide pesas 8. korrusel , Sillakeskuses.
Osavõtutasu 50.00 eurot , mis sisaldab programmi, näkse ja loomist ühisnergias ning konstellatsiooni ja tarokaartide fragmente. Võimalusel riietu musta, sinisesse, rohelisse , roosasse,  musta, valgesse  või kuldsesse. Armastuseõnne ja laste eostamise ligitõmbamiseks riietu pastellroosasse. Valget, kuldset, kollast või oranži kanna, kui soovid tugevat eluenergiat ja edu.Rohelisse riietu, kui soovid muuta või parandada elutingimusi ja tõmmata ligi materiaalset küllust. Kollast ka siis, kui soovid kinnisvaratehinguid teha, pastelset sinist või sinisesse riietu, kui soovid arendada edu suhtemises töö – või äripartneritega, edu ettevõtluses. Ja muidugi võid miksida värvigammat, just nii, kuis soovid 🙂
Kõik, kes soovivad osaleda, palun registreeruga a.s.a.p., sest kohtade arv on piiratud.
Regitreeruda saab privaatse sõnumi kaudu ja tel.588 599 83.
Juba Rott andis teada, et kirjuta oma eesmärgid ja plaan üles ning Pühvli aastal, vaatamata ebakõladele, tuli hakata neid tasapidi ka ellu viima – et oleks tulevikus, mida nautida. Tiiger tegi ajalugu!
Kass-jänese aastal on omad väljakutsed, mida sõnastame ühisenergias , ennustame tarokaartidel ja vaatame konstellatsiooni väljal. Loome võimsa positiivse laengu , et tõmmata oma ellu kassi-jänese aastal just seda, mida vajame PÄRISELT.
Kuna see üritus on populaarne, tagab koha õigeaegselt tasutud ettemaksuarve.
Olete südamest oodatud 🤗🐈‍⬛🕛

Kuupäev

jaan. 22 2023
Aegunud!

Kellaaeg

14:00 - 18:00

Comments are closed.