Konstellatsioonilaager – 7 põlvkonna suguvõsaseadused -alates 06.05.ühepäevapiletite eripakkumise soodustus 30%

Konstellatsioonilaager – 7 põlvkonna suguvõsaseadused -alates 06.05.ühepäevapiletite eripakkumise soodustus 30%

Saulepa Rannamaja on moodne mereäärne hoone, mis asub Saulepa külas Pärnu. Külalised saavad tasuta sauna kasutada. Kõikjal on tasuta WiFi-ühendus.

Juba neljandat aastat kogunevad konstellatsioonihuvilised koodimurdjad Saulepa rannamaja eriliselt kaunisse õhustikku kogema oma minevikku, olevikku ja helget tulevikku. Konstellatsiooni on oodatud need, kes tunnevad, et vajavad valgust tunneli lõppu. Kes tahavad oma elu enda kätte võtta ja elada nii, et naudiksid sellest iga hetke.
Konstellatsioon on meetod, mis teeb konstellatsiooniväljal nähtavaks hingepildi, misjärel saad oma elu või valu tervendada parimal võimalikul moel. Selleks, et osaleda, et pea olema mingit eelnevat ettevalmistust.
Laagris teeme töötube kolmel päeval ja vestlusringe, teraapiaid, aga ka lõõgastume õhtuti peale töötube saunas ja tünnis ja tiigis ja meres. Kaunis looduses ja eemal kõigest, mis eksitaks.
Laagri kogumaksumus on 285.00 ja sisaldab ööbimist, sööke, jooke, asendajana osalemist ning isiklikku tööd ja disaine kõigile täispaketis osalejatele.
Kuna Saulepa rannamaja on Pärnust u 20 minutilise autosõidu kaugusel, saab erikokkuleppe alusel tulla osalema ka päevade kaupa.
Päeva maksumus, mis sisaldab osalemist, isiklikku tööd, sööke, jooke, sauna ja suminat on laupäeval osalejatele 175.00 ja reedel ja pühapäeval osalejatele 150.00.
Samuti on võimalik tulla oma telgiga ja näiteks värskes õhus ööbida, kes on nö.wildspiritid😇 Telkijate laagri maksumus on 200.00.
Kuna meie “koduke on tilluke”, siis on odalejate arv piiratud ja registreerumine juba tegelikult käib. Registreerumine sel aastal veebilehe vahendusel www.konstellatsioon.com ja lisainfo küsimuste korral tel.588 599 83.
Nõudlus on nagu igal aastal , suur, seega kui soovid kindlasti osaleda, tuleks aegsasti otsustada. Koha laagrisse tagab tasutud osamaks, millest loobumise korral kuulub tagastamisele 50%, sest siseturismi suure kasvu tõttu on Pärnu konstellatsioonidel kohustus oma broneering nii öömaja kui toitlustamise jt. täies mahus tasuda, mis tagastamisele samuti ei kuulu.
Erand on 100%-line raha tagastus nii haigusekorral, milleks palun esitada kehtiv arstitõend ning loobumine mitte hiljem, kui 2 nädalat enne ürituse algust.
Olete südamest oodatud, kuid veelkord: kohtade arv on piiratud.
Seega tsiteerides klassikuid filmist “Mehed ei nuta”: “Kiirustage, seltsimehed unetud”🙏
Kohtumiseni Saulepal!

Kuupäev

mai 27 - 29 2022
Aegunud!

Kellaaeg

15:00 - 15:00
Saulepa rannamaja

Asukoht

Saulepa rannamaja
Alla Raudsepp

Korraldaja

Alla Raudsepp
Telefon
+372 588 599 83.
Email
info@superlapsehoidja.ee

Comments are closed.