Konstellatsioonide töötuba – USK. LOOTUS. ARMASTUS.

Konstellatsioonide töötuba – USK. LOOTUS. ARMASTUS.

Ootan konstellatsioonihuvilisi koodimurdjad kogema oma minevikku, olevikku ja helget tulevikku. Konstellatsiooni on oodatud need, kes tunnevad, et vajavad valgust tunneli lõppu. Kes tahavad oma elu enda kätte võtta ja elada nii, et naudiksid sellest iga hetke. Tunda Olemise Kergust!

Konstellatsioonide abil saab lahendada :

  • Konfliktid peres ja paarisuhtes
  • Seletamatud ja juhitamatud süü, ärevuse, viha jne tunded;
  • Alkoholism, narkomaania, sõltuvused ja kaassõltuvused;
  • Laste käitumisraskused ja terviseprobleemid;
  • Korduvad sündmuste mustrid ja sarnased saatused üle põlvkondade

Konstellatsioon on meetod, mis teeb konstellatsiooniväljal nähtavaks eelkirjeldatud ning ka loetelus loetlemata, kuid sinu elus ilmnevate ja elu segavate probleemide nö. “hingepildi”, misjärel saad oma elu või valu tervendada parimal võimalikul moel.

Ps. konstellatsioon ei asenda ühelgi juhul professionaalset arstiabi ega vastandu meditsiinile.

Selleks, et osaleda, et pea olema mingit eelnevat ettevalmistust.
Töötoas osalemine on 25.00 ja sisaldab, sööke, jooke ja asendajana osalemist. Kes soovib isiklikku tööd, maksumus 125.00.

NB!: osalemiseks või töö tellimiseks kindlustab koha töötoas ja/või isikliku terma käsitlemise õigeaegselt tasutud arve.

Korraldaja tingimused, mis on tagasivõtmatud, v.a. force majere korral , mida pead tõendama sina, millega loetakse sind nõustunuks, kui oled tasunud ettemaksuarve on alljärgnevad.

Töötoast loobumise korral nädal enne töötoa toimumist tagastatakse 50% tasutud ettemaksuarve kogusummast, töötoa toimumise päeval loobumise korral või ilmumata jätmise korral  osalemise ettemaksu ei tagastata terves ulatuses. eelviidatud meede on oluline just seetõttu, et nii tööde kui asendajana osalemiste kohtade arv on piiratud.

Tsiteerides klassikuid filmist “Mehed ei nuta” ja läbi huumoriprisma : “Kiirustage, seltsimehed unetud”🙏
Registreerumine ürituste alt.

Lisainfo tel.588 599 83.

Kuupäev

juuli 03 2022
Aegunud!

Kellaaeg

12:00 - 17:00

Comments are closed.