Konstellatsioonide töötuba – Oestre – UUs Algus!

Konstellatsioonide töötuba – Oestre – UUs Algus!

Ootan konstellatsioonihuvilisi koodimurdjad kogema oma minevikku, olevikku ja helget tulevikku. Kevad on aeg, mil tärkab kõik ja soov on liikuda oma elus soovitud valikute suunas blokeeringuteta. Just seda me töötoas teemegi- muudame nähtavaks hingepildi , eemladades takistavad blokeeringud, et ” uus elukevad” saaks tulla!

Konstellatsiooni on oodatud need, kes tunnevad, et vajavad valgust tunneli lõppu. Kes tahavad oma elu enda kätte võtta ja elada nii, et naudiksid sellest iga hetke. Tunda Olemise Kergust!
Konstellatsioon on meetod, mis teeb konstellatsiooniväljal nähtavaks hingepildi, misjärel saad oma elu või valu tervendada parimal võimalikul moel. Selleks, et osaleda, et pea olema mingit eelnevat ettevalmistust.
Töötoas osalemine on 25.00 ja sisaldab, sööke, jooke ja asendajana osalemist. Kes soovib isiklikku tööd, maksumus 125.00.
Olete südamest oodatud, kuid veelkord: kohtade arv on piiratud.
NB: osalemiseks või töö tellimiseks kindlustab koha töötoas ja/või isikliku terma käsitlemise õigeaegselt tasutud arve. Töötoast loobumise korral nödal enne töötoa toimumist tagastatakse 50% tasutud ettemaksuarve kogusummast, töötoa toimumise päeval ilmumata jätmise korral asendajana osalemise ettemaksu ei tagastata terves ulatuses.
Tsiteerides klassikuid filmist “Mehed ei nuta”: “Kiirustage, seltsimehed unetud”🙏
Registreerumine: siinsamas kodulehel ürituse alt,  täiendav info tel.588 599 83.

Kuupäev

märts 20 2022
Aegunud!

Kellaaeg

12:00 - 17:00
Sillakeskus

Asukoht

Sillakeskus
Papiniidu 5a. 8. korrus, esimene tuba paremat kätt
Alla Raudsepp

Korraldaja

Alla Raudsepp
Telefon
+372 588 599 83.
Email
info@superlapsehoidja.ee

Comments are closed.