Konstellatsioonide töötuba – ELU ÕIED JA VILJAD 27.08. kell 12-17

Konstellatsioonide töötuba – ELU ÕIED JA VILJAD 27.08. kell 12-17

Ootan Teid, kes Te huvitute oma paremast käekäigust ja elukvaliteedist, kogema oma minevikku, olevikku ja helget tulevikku läbi unikaalse kogemuse. Konstellatsiooni on oodatud need, kes tunnevad, et soovivad oma elukvaliteeti oluliselt parandada läbi objektiivse elujaatava suhtumise nii, et naudiksid sellest iga hetke. Teisisõnu inimesed, kes soovivad ise enda jaoks midagi ära teha erinevates eluvaldkondades.

Tervendada saab näiteks :
Oma konflikte peres ja paarisuhtes;
seletamatuid ja juhitamatuid süü, ärevuse, viha jt tunded;
sõltuvusi ja kaassõltuvusi;
laste käitumisraskusi ja terviseprobleeme;
korduvaid sündmuste mustreid ja sarnaseid saatuseid üle põlvkondade, sümptomeid jpm., mistõttu see loetelu ei ole lõplik.

Igaühel, kes tunneb, et probleemid on, võivad olla  ja ilmselgelt ongi oma probleemid, mis vajavad teadvustamist ja tervendamist. Ei ole kaht ühesugust kaasust, nii nagu ei ole identseid kaksikuid. Alati on midagi väga isiklikku, väga individuaalset, mis vajab just individuaalset lähenemist igale kliendile. Samas on tihti just asendajana osalemine esmase taipamise allikas.
Konstellatsioon on meetod, mis teeb nähtavaks selle alateadvuse osa, millele mõistusega aju juurdepääsu ei võimalda, misjärel saad oma elu või valu tervendada parimal võimalikul moel, kui sa seda soovid.

Selleks, et osaleda, et pea olema mingit eelnevat ettevalmistust.

Töötoas osalemise maksumus on 25.00 ja sisaldab, sööke, jooke ja asendajana osalemist ja lühidisaini. Kes soovib isiklikku tööd, siis isikliku töö  maksumus 140.00.
Olete südamest oodatud, kuidkohtade arv on piiratud.NB: osalemiseks või töö tellimiseks kindlustab koha töötoas ja/või isikliku terma käsitlemise õigeaegselt tasutud arve. Töötoast loobumise korral nödal enne töötoa toimumist tagastatakse 50% tasutud ettemaksuarve kogusummast, töötoa toimumise päeval ilmumata jätmise korral asendajana osalemise ettemaksu ei tagastata terves ulatuses.
Korraldaja tingimustega loetakse sind nõustunuks ettemaksuarve tasumise järel.

Registreerumine: www.konstellatsioon.com Lisainfo tel.588 599 83

Kuupäev

aug. 07 2023
Aegunud!

Kellaaeg

08:00 - 18:00

Comments are closed.