Kaardiladumise õppimise töötuba- Juuaroraakli saladused

Kaardiladumise õppimise töötuba- Juuaroraakli saladused

Selles töötoas saad teadmised ja oskused kaardiladumisest üldisemas paanis. Konkreetselt vaatame aga, kuidas töötada Juuraoraakliga. Minu personaalse autoritööna valminud kaarditega.

Kaardid on tööriist, millega igaüks saab endale sobivalt vaadata ja läheneda oma argielus hetkel vajava praktilise või pakilise küsimuse lahendamisele või tajuda hetkeenergiaid, pannes need enda kasuks tööle, kedagi kõrvalist isikut kaasamata ja n.ö. kaardimoori juurde minemata.

Juuraoraakel on väga tänuväärt instrument misatahes küsimustele vastuste otsimisel, ainult et seda tuleb osata käsitleda. Kaardid on maagiline ja müstiliselt arusaamatu tööriist neile, kes seda ei valda. Samas, miks mitte olla ise maag, kuna kõik ressursid võiks ju enda seest üles leida ja oma elu juhtita teadlikult ka alateadvuse tasandil. Just seda selles töötoas õpime ja nii mõndagi veel maagiamaailmast, mis on kindlasti huvitav ja kaasahaarav kõigile, keda teema huvitab.

Me õpime Juuraoraakli kaarte käsitlema nii, et nad vastaksid meie küsimustele, kuna nendega saab vastata mistahes küsimustele. Edaspidi õpime ka Taro ladumisi ehk sellest seeriast “kasvab” välja suurem järjeõpetus kaartide ladumisest. See on sarja esimene töötuba.

Töötuba kestab 2 tundi ja maksab 55.00 eurot, mis sisaldab :

2 h töötuba, teed või vett keelekosutuseks  ja eksklusiivselt ja äärmiselt hea hinnaga (25.00) paki Juuraoraakli kaarte, mis jäävad päriseks teile ja millega saata töötada kogu edasise elu.

Kellel on jub kaardid olemas, nende töötoa maksumus on 30.00

Arusaadavalt on kohtade arv piiratud ja koha saab see, kes tasub ettemaksuarve, mille järel on osalus kinnitatud ja koht kindlalt olemas.

Ps. kes soovib kaarte osta väljaspoolt töötuba, siis neid müüakse Apollo raamatupoodides või võib tellida ka personaalselt minult.

Kuupäev

nov. 14 2023
Aegunud!

Kellaaeg

17:00 - 19:00

Comments are closed.