DRAAKONIAASTA VASTUVÕTT ÜHISENERGIAS

DRAAKONIAASTA VASTUVÕTT ÜHISENERGIAS

2024.aasta 10.veebruaril algab Rohelise yang Puudraakoni aasta. Selle aasta sümbol Draakon on müütiline olend, kellel on tohutu jõud ja vapustav tarkus, südantsoojendav üllameelsus. Hiina traditsiooni kohaselt kehastab Draakon keiserlikku võimu. Teda peetakse meheliku (yang) printsiibi kehastuseks, kes juhib aastat kindlakäeliselt, isegi isalikult, kuid mööndusid ta ei tee. Draakon pakub aastale suuri võimalusi ja kes Draakonist kinni hoida ei suuda, jääb paratamatult maha.

Koos uue aasta saabumisega astub inimkond Hiina (feng shui) ajaarvamisest lähtuvalt suure ajatsükli (180 aastat) viimasesse perioodi (2024-2044). Seega ei mõjuta Puudraakoni aastat, mitte pelgalt Draakoni mõjutused, vaid ka Hiina ajaarvamise 9.tsükli tugevad energiad. See kõik teeb Puudraakoni aasta eriliseks, pakkudes suuri võimalusi kui ka kardetuid ohtusid. Aasta peategelane on seekord, mitte Draakon, vaid inimene ise.

Draakon tõmbab oma suure võimsa sabaga üle maailma, puhastades teed, lõhkudes kaitsevalle ja seejärel pakub inimkonnale võimaluse hakata „puhastatud maale“ midagi looma. Uue alguse maailma loomine tehakse ülesandeks inimesele, kes käib oma Teel. Draakon on pelgalt aktiveeriva ja muutuva energia tootja ja tempos hoidja. Kuidas nüüd inimkond oma ülesandega hakkama saab, peame vastama me ise. Meil tuleb õppida olema vastutustundlikud oma sõnade ja tegude ees, sest on TEGUDE aasta.

Draakoniaasta energiad muutuvad nii kiireks, et ei ole enam aega rahulikult studeerima hakata. Nüüd tuleb päevavalgele see, kes kuidas, kui palju õppis ja omandas või kas üldse omandas. Need, kel õpitu on „käe sees“ saavad aastaga väga hästi hakkama. Need, kes viimase 20 aastat lulli lõid ja pigem mängisid õppimist, on nüüd erilise pinge alla, sest vea tegemisel on kõrge hind.

 

Meie saadame kiisu-jänku pidulikult ära ja võtame juba draakoniaasta  traditsiooniliselt  vastu mõnusas ühisenergias ja need vastuvõtud on väga polulaarsed üritused. Kui soovid kindlasti osaleda, tuleb aegsasti koht broneerida, sest kohtade arv on piiratud.

Kui soovid ligi tõmmata jõukust ja edu kanna tumerohelist ka meie peol. Kui soovid armastust- on omal kohal roosa ja  punane. Kui soovid puhtust, selgust ja tuge – kanna valget.

Muidugi on hea kaasa võtta sümboolne kink meie altarile ja/või mõnus jook  ühisele peolauale. Võõrustaja poolt on nagu ikka kogu programm, söök, jook ja üllatused.

Nagu ikka kombeks: ennustame, teeme maagiat ja rituaale ning naudime hetke ja mõnusat seltskonda.

Ole mõnus, soe ja võta kaasa ägedalt rõõmus tuju ja optimistlik ellusuhtumine ja lööme silmad ja südamed särama 🙂

Kuupäev

veebr. 10 2024
Aegunud!

Kellaaeg

15:00 - 20:00

Comments are closed.