AASTALÕPUKONSTELLATSIOONIDE TÖÖTUBA – LOOBUN SELLEST , MIS MIND ENAM EI TEENI

AASTALÕPUKONSTELLATSIOONIDE TÖÖTUBA – LOOBUN SELLEST , MIS MIND ENAM EI TEENI

Ootan konstellatsioonihuvilisi koodimurdjad kogema oma minevikku, olevikku ja helget tulevikku. Konstellatsiooni on oodatud need, kes tunnevad, et vajavad valgust tunneli lõppu. Kes tahavad oma elu enda kätte võtta ja elada nii, et naudiksid sellest iga hetke. Tunda Olemise Kergust!
Tervendada saad:
Oma konfliktid peres ja paarisuhtes
Seletamatud ja juhitamatud süü, ärevuse, viha jt tunded;
Alkoholism, narkomaania, sõltuvused ja kaassõltuvused;
Laste käitumisraskused ja terviseprobleemid;
Korduvad sündmuste mustrid ja sarnased saatused üle põlvkondade ning see loetelu ei ole lõplik. Igaühel võivad ja ilmselgelt ongi oma probleemid, mis vajavad tervendamist, kuna ei sobitu sinu ellu ja on n.ö. ajast ja arust..
Konstellatsioon on meetod, mis teeb konstellatsiooniväljal nähtavaks nö. probleemse ja mitteprobleemse “hingepildi”, misjärel saad oma elu või valu tervendada parimal võimalikul moel. Selleks, et osaleda, et pea olema mingit eelnevat ettevalmistust.
Töötoas osalemine on 25.00 ja sisaldab, sööke, jooke ja asendajana osalemist. Kes soovib isiklikku tööd, maksumus 135.00.
Olete südamest oodatud, kuid  kohtade arv on piiratud, seega on bronn kindel ettemaksuarve tasumise järel.
NB: osalemiseks või töö tellimiseks kindlustab koha töötoas ja/või isikliku terma käsitlemise õigeaegselt tasutud arve. Töötoast loobumise korral nödal enne töötoa toimumist tagastatakse 50% tasutud ettemaksuarve kogusummast, töötoa toimumise päeval ilmumata jätmise korral asendajana osalemise ettemaksu ei tagastata terves ulatuses, haiguse tõttu puudumisel samal päeval etteteatamisega tagastatakse 100.00 või jääb see 100.00 ettemaksuks järgmise töö eest.
Korraldaja tingimustega loetakse sind nõustunuks ettemaksuarve tasumise järel.
Tsiteerides klassikuid filmist “Mehed ei nuta”: “Kiirustage, seltsimehed unetud”🙏
Registreerumine: www.konstellatsioon.com Lisainfo tel.588 599 83.

Kuupäev

dets. 29 2022
Aegunud!

Kellaaeg

16:00 - 21:00

Comments are closed.